دربــــــــــــــــــــــــــــاره
طــب کار پـــــرانا

درباره پرانا طب

مرکز تخصصی پرانا طب

مرکز تخصصی طب کار پرانا واقع در مرکز تهران در سال 1399 با تایید وزارت بهداشت تاسیس گردید.

با توجه به کاهش روز افزون تحرک افراد، به دلیل سبک زندگی شهرنشینی و افزایش دغدغه‌های کاری، همه ما در معرض ابتلا به بیماری‌های سخت و گاه لاعلاج عصر مدرن هستیم اما در صورتیکه به شکل مستمر به ابعاد مختلف سلامت جسمی و روانی خود توجه کنیم، احتمال درگیر شدن با بیماری‌ها تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

بیماری‌ها در مراحل اولیه درمان قابل کنترل است و از عواقب سخت و زیان‌بار آن تا حد زیادی می‌توان جلوگیری کرد. همچنین به کمک معاینات طب کار می توان به ارزیابی تخصصی تناسب فرد با کار پرداخت تا نیرویی سالم در کنار افزایش بهره‌وری را برای سازمان‌‌ها داشته باشیم.

همچنین درباره ما شایان ذکر است مرکز طب کار پرانا با عقد تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی در لیست مراکز مجاز معاینات بدو استخدام در تهران موضوع ماده ۹۰ تامين اجتماعي قرار دارد.

همچنین جهت سهولت کار سازمان‌ها تیم متخصص مرکز تخصصی طب کار پرانا در محل کارفرما مستقر گردیده و کلیه معاینات درخواستی ایشان را انجام می‌دهد. مرکز تخصصی طب کار پرانا در زمینه بیماری های همه گیر و شرایط خاص مانند بیماری کرونا با قرار گرفتن در کنار کارفرمایان عزیز سعی بر این دارد تا با انجام معاینات و آزمایش‌های مربوطه همچنین بیان و تدوین راهکارهای هر محیط کاری هر چه بیشتر از سلامت کاری کارکنان و محیط های کاری محافظت نماید.